Depresja nawracająca z podejrzeniem ChAD oraz myśli samobójcze, brak apetytu i omamy

Witam dwa tyg.temu zdiagnozowano u mnie depresje nawracającą z podejrzeniem CHAD. Leczenie zaburzeń depresyjnych rozpocząłem na początku 2013r.Obecnie przyjmuję te same leki, które brałem wczesniej Aciprex, Sulpiryd i Perazynę. Odnoszę wrażenie, że wcale nie działają.Nadal mam kłopoty z zaśnięcien, budzę się z lękami,brak apetytu, myśli samobójcze,koszmarne myśli, czasem słyszę dziwne odgłosy. Myślę,że to niepokojące. proszę o radę. Czy z tą chorobą da się normalnie funkcjonować?pzdr dziekuję

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pan ponownie z lekarzem prowadzącym o efektach przyjmowanych leków. Podstawą w leczeniu w Pana przypadku są dobrze dobrane leki i stosowanie się do zaleceń lekarzy.