Depresja od czterech miesięcy i odstawienie leków

Witam mam depresję już 4 miesiące brzeg ten okres brałem leki na początku lerivon później setaloft gdy mój stan się poprawił przestałem brać i przestałem jeździć do lekarza na wizyty a teraz mam tak że nie jestem spełna rozumu myślę wolno a czasem szybko i ciągle o czymś myślę nie słabo myślę co powiedzieć w danej sytuacji np jak zamówić pizze nie mam swojego zdania biegam uprawiam sporty dobrze się odżywiam a mój stan nadal nie jest na 6 czy da się to wyleczyć do końca ? Co mi jest ??

Witam,

proszę koniecznie ponownie rozpocząć leczenie u lekarza psychiatry, który zapisze pomocne leki przeciwdepresyjne, które wygaszą objawy.Dodatkowo warto byłoby, rozpocząć psychoterapią, żeby poradzić sobie z przyczyną problemu.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

Nie ierpliwość w takich przypadkach jest niewskazana. To, że stan trochę się poprawia nie jest oznaką, że już jest w 100% dobrze i w związku z tym można samodzielnie odstawiać lekarstwa. Proszę udać się do swojego lekarza prowadzącego i podjąć znów kroki terapeutyczne - tym razem z większą cierpliwością. Pozdrawiam.