Depresja po rozstaniu z chłopakiem

MAm problem choruje na depresję, chcę się zabić mam już dość fałszywych ludzi,przestałam chodzić do szkoły mam 18 lat. Najgorsze co mnie dotkneło to zerwanie z chłopakiem, znów zostałam oszukana nie rozumiem kompletnie co myśleć.. poznałam go przez internet, napisał że aby nie być juz prawiczkiem poszedł do prostytutki mimo to byłam z nim.. wiedziałam jak ona wygląa pewnego dnia na forum zobaczyłam jak opisuje ideał kobiety.. był to opis tej dziwki .. wiem że on jej sam nei wybierał. zabije go.

Ktoś kto był Pani bliski zawiódł Pani zaufanie, a prawdopodobnie pokładała Pani w tej znajomości spore nadzieje na przyszłość. Znalazła się Pani w sytuacji, z którą trudno poradzić sobie samej. Konieczna jest wizyta u psychologa, tam będzie Pani mogła porozmawiać o tym co dla Pani trudne, uzyska Pani wsparcie. Napisała Pani o depresji, nie wiem czy to diagnoza lekarza czy Pani przypuszczenia. Natomiast jeśli rzeczywiście tak jest to konieczne jest podjęcie leczenia. To choroba, z którą z pomocą specjalistów można sobie poradzić. Jest Pani młodą osobą, przed Panią całe życie dlatego warto otworzyć się na pomoc już teraz, żeby wróciła radość, chęć życia i nadzieje na przyszłość. Przed Panią jeszcze dużo radosnych i dobrych dni. Tego Pani życzę.