Depresja po zdradzie męża

jak walczyć depresja po zdradzie męża. Ciągle płaczę robię awantury i wypominam mu to o czym chciałby dawno zapomnieć. Ciągle do tego wracam i o tym myślę, Jak zapomnieć o zdradzie i pozbyć sie tego wewnętrznego bólu i niepokoju napięcia nerwowego. czy mam iść do psychiatry czy do psychologa. To juz trwa rok. prosze o pomoc. Bo mąż ze mną nie wytrzyma,

Dzień dobry,

Do psychoterapeuty.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.