Depresja przy nerwicy i atakach paniki

witam mam 26 lat od 8 lat choruje na nerwice plus depresje i ataki paniki. mieszkam w uk wiec diagnoze postawil lekarz. stosuje farmakoterapie a psychoterapie zaczynam za 2 tygodnie. raz bylo lepiej raz gorzej. od pewnego czasu mam dziwne stany ataki paniki czeste ciagle mi goraco i ciagle wydaje mi sie ze umre albo ze zwariuje ze mam jakas powazna chorobe psychiczna i strace swiadomosc wydaje mi sie ze jestem poprostu glupia i nie wiem vo robir ze zle mowie i ze nikt nie rozumie o co mi chodzi.

Witam Panią. Mam wrażenie, że pisała Pani o sobie już do tego portalu a ja byłem jedną z osób, która udzielała Pani odpowiedzi. Jeśli tak jest to poza tym co napisałem wcześniej chciałbym zwrócić uwagę na jeden ważny aspekt. Jeśli w Pani samopoczuciu doświadcza Pani pogorszenia proszę zwrócić się do swojego lekarza prowadzącego. Być może w oczekiwaniu na psychoterapię trzeba będzie coś zmienić w dotychczasowej farmakoterapii. Do tego kompetentną osobą jest lekarz. Jeśli Pani objawy będą zbyt intensywne a samopoczucie coraz gorsze mogą to być okoliczności uniemożliwiające rozpoczęcie psychoterapii. Proszę swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami podzielić się niezwłocznie z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam Panią.