Depresja przy otyłości

Witam jestem osobą otyłą mam 32 lata ważę 134kg moje BMI powyżej 44 ciągle diety walka z sama sobą już mam dość depresja i wogole strach ze juz nie mam siły na to chce sie podjąć operacji zmniejszenia żołąbka czy ktos moze mi pomoć gdzie mam sie udać jakie sa konsekwencje itp proszę o pomoc :)

Dzień dobry,

Proszę znaleźć lekarza psychiatrę oraz psychoterapeutę i podjąć leczenie w formie ambulatoryjnej. Może Pani również rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym stosowna jest psychoterapia (np.: Szp. Uniwersytecki w Krakowie, Szp. Babińskiego).
Operacja jest "leczeniem" objawowym i bez leczenia przyczyn Pani otyłości, pomimo takiego zabiegu, waga może wrócić do stanu wyjściowego. Nie polecam.