Depresja spowodowana problemami z jelitami

Potrzebuje psychologa który zna się na problemach układu pokarmowego, kogoś kto naprawdę ma doświadczenie a nie będzie patrzeć na mnie jakbym bajki opowiadała. Mam dopiero 23 lata i wrażenie że choruje na wszystkie choroby świata ale spośród wszystkich jelita doprowadzają mnie do depresji, od nastolatka męczył mnie zaspół jelita drażl. później niekontrolowane gazy na co ostatecznie pomógł tylko afobam i wewnętrzna wola walki, ciągle się boję że znów mnie coś takiego spotka a od 1,5 miesiąca wzpg

Dzień Dobry Pani,

Staram się zrozumieć Pani niepokój, tak jak potrafię.

Z mojej strony zachęcam Panią do rozmowy i ewentualnej pracy terapeutycznej z psychologiem, bo widzę tutaj zależność przyczynowo skutkową.

O skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego,proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu.

Życzę Pani, tylko dobrego zdrowia,
Irena Mielnik-Madej