Depresja spowodowana wysokim wzrostem

Witam! Mam 18lat i 210cm wzrostu coraz to częściej dopada mnie depresja. Chciałbym skrócić kończyny choć by o te 5-10cm. Mam problemy w przechodzeniu przez futryny bo u mnie mają 200cm a ja grubo mam ponad 200cm. Czeste problemy z nabieraniem nowych znajomości jestem czesto wyśmiewa ny, nie dostałem talentu do sportu. Dlatego proszę o kontakt do lekarza który skróci mi kończyny i jaki może to wynieść koszt? Mieszkam w podkarpaciu.

Dzień dobry,

Kontaktu do lekarza Pan nie uzyska, ponieważ nie ma takich lekarzy.
Natomiast są specjaliści, którzy MOGĄ PANU POMÓC w depresji, sposobie przeżywania siebie oraz w nawiązywaniu znajomości. Proszę skorzystać z pomocy psychologa czy psychoterapeuty w swojej miejscowości - np.: w Poradni Psychologicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).

Witam,
wydaje mi się, że Pana ból jest dla mnie zrozumiały. Niestety nie wiem jak ma się sprawa skracania kończyn, ale być może zanim podejmie Pan tak drastyczne środki warto byłoby się skonsultować z psychoterapeutą. Zawsze warto dać sobie jeszcze jedną szansę, przed podjęciem drastycznych środków. Pisze Pan, ze mimo wysokiego wzrostu nie został Pan obdarzony talentem sportowym, który mógłby jakoś to rekompensować, ale może udało by się znaleźć jakieś inne korzyści. Domyślam się, ze na chwilę obecną jest to dla Pana trudne, jednak zachęcałabym do jeszcze jednej próby. Zachęcam także do kontaktu indywidualnego mailowo swisniewska72@gmail.com. Pozdrawiam.

Witam ;-0

Szczerze, czytając pytanie końcowe to się przeraziłem. Niektórzy chcą być wysocy i mieć tą niebywałą zaletę. Bardzo proszę aby udał się Pan do terapeuty ;-) Myślę, że kilka wizyt i zobaczy Pan tą cechę z zupełnie innej strony.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu