Depresja u koleżanki

moja koleanka pracy ma depresje a nawet miała myśli s , niewiem jak mam jej pomóc nikogo nie chce widzieć a ja się bardzo martwie czy powinnam ją odwiedać

Dzień dobry,

Jeżeli koleżanka nie jest pod opieką specjalistów, to może Pani dużo zrobić - namawiać ją na podjęcie leczenia (wizyta u psychiatry i/lub psychoterapeuty).
Stan, w którym jest można i należy leczyć.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza