Depresja w 20 tygodniu ciąży

Dzien dobry.Mam pytanie jestem obecnie w 20 tyg.ciazy, ostatnio nalozylo sie duzo klopotow w moim zyciu.opisze jeden z nich; mieszkam poza granicami PL mamy dosyc ciezkie warunki pogodowe.Ja musze jechac do pracy 30-40 min w jedna strone.Ostatnio kiedy wracalam do domu bylo tragicznie, dostalam ataku paniki.W pracy mamy system punktowy jak zuzyjesz te punkty to tracisz automatycznie prace.Na sama mysl ze znowu mam pojechac do pracy I przezyc na drodze to co przezylam niedawno przeraza mnie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno cokolwiek poradzić na odległość w tej sytuacji. Wskazana jest konsultacja bezpośrednia z lekarzem.