Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Depresja wywołana dużym stresem

Witam! Mam taki problem, że ostatnio miałem dużą depresję, która w efekcie ciągłego stresu wywołała u mnie coś takiego, że zacząłem negować wszystko. Od tego, czy moja mam istnieje, po to, czy mój pokój jest zielony :) Jakoś z tego wyszedłem bo niestety długo się czeka do specjalisty, ale mam takie pytanie - teraz jest mi ciężko bo neguje jeszcze swoje przekonania o świecie, o tym czy dziewczyna mnie kocha, albo czy coś lubię - boję się ze to klamstwo, proszę mi powiedzieć, czy to wgl ma sens?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Zespoły otępienne a depresja

W przypadku chorzeń otępiennych, np. alzheimerem, nasilenie objawów może wystąpić na skutek depresji. O zależności między zespołami otępiennymi a depresją wypowiada się psychiatra Agnieszka Jamroży.

Dzień dobry,

Proszę umówić się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pana dolegliwości i zaproponować odpowiednią metodę leczenia.

0

Witam,

Długi czas oczekiwania do specjalisty nie jest powodem, by lekceważyć taki stan. Proponuję zadzwonić ponownie do poradni lub skonsultować się prywatnie.

Pozdrawiam

Psycholog w trakcie certyfikacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy