Depresja wywołana dużym stresem

Witam! Mam taki problem, że ostatnio miałem dużą depresję, która w efekcie ciągłego stresu wywołała u mnie coś takiego, że zacząłem negować wszystko. Od tego, czy moja mam istnieje, po to, czy mój pokój jest zielony :) Jakoś z tego wyszedłem bo niestety długo się czeka do specjalisty, ale mam takie pytanie - teraz jest mi ciężko bo neguje jeszcze swoje przekonania o świecie, o tym czy dziewczyna mnie kocha, albo czy coś lubię - boję się ze to klamstwo, proszę mi powiedzieć, czy to wgl ma sens?

Dzień dobry,

Proszę umówić się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić Pana dolegliwości i zaproponować odpowiednią metodę leczenia.

Witam,

Długi czas oczekiwania do specjalisty nie jest powodem, by lekceważyć taki stan. Proponuję zadzwonić ponownie do poradni lub skonsultować się prywatnie.

Pozdrawiam