Depresja z powodu rozwodu rodziców

Moja dziewczyna ma depresję. Jest to spowodowane rozwodem rodziców oraz jeszcze jedną bardzo ważną okolicznością. Mianowicie, Iza to typ kobiety która dużo potrafi, która chce bardzo dużo zrobić i robi. Jednak kiedy wpadła na fale... w końcu fala się skończyła. Dziewczyna ma 19 lat a już mówi, że nie chce już żyć. Wszystko zaczeło się walić. Nasz związek, jej praca.. uczelnia... Niczego już nie chce, niczego nie potrzebuje. Próbowałem, ale nie wiem jak już jej mogę pomóc. Ciągle mnie obwinia

Dzień dobry,

Proszę namówić partnerkę na podjęcie leczenia u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy po osobistym zbadaniu zaproponują najlepszą dla niej metodę leczenia (farmakoterapia i/lub psychoterapia). Pomoc może uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, w poradniach na uczelni (w ramach NFZ).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza