Derealizacja a schizofrenia paranoidalna

Witam Od dziecka moje zachowanie jest niedostosowane do danej dytuacji.Uwazam ze sie wcale nie zachowuje tzn widze,myśle,wiem,kontaktuje,rozumiem,chce cos zrobic ale tego nie robie.Wszystko co w zyciu omija mnie.Dodam jeszcze ze choruje na derealizacje depersonalizacje oraz schizofrenie paranoidalną.

Proszę podjąć psychoterapię, która pomoże zwalczać odczucie oraz skutki derealizacji. Porada online niewiele w tej kwestii moze pomóc - trzeba w tym momencie podjąć konkretne kroki terapeutyczne. Pozdrawiam.