Derealizacja a stres

Witam, mam derealizacje zwiazane tym, ze w jak bylem w stresie to skupialem sie na ciele i wtedy cos popierdzielilem i stres i inne doznania sie poprzestawialy tak ze czuje np mrowienie lub jakbym byl za szyba, nie umiem bez tego zyc, psycholog mi nie pomaga bo ja i tak kieruje sie cialem i jak nie mam energii to i tak nie bede mial mysli ktore mnie motywuja a caly czas czuje sie tak samo i trace tozsamosc i nie odnajduje sie Co mam powiedziec do kogo isc z tym? psychiatra nie pomaga, neurolog?

Dzień dobry,

Przy Pana trudnościach, pomóc może lekarz psychiatra, psychoterapeuta, psycholog.
I najlepiej o swoich wątpliwościach/pytaniach rozmawiać z osobami, które Pana leczą; ponieważ to oni znają Pana osobiście.