Derealizacja i apatia a odpowiednie działania

Witam mam 22 lata mój problem to na poczatku miałem silne leki,derelizacje wszystko przeszlo nie mam juz leku, ale teraz mam apatie,nic mnie nie cieszy w zyciu,stracilem zainteresowania wszystkim co mnie cieszylo, tzw jestem zalamany,wstaje z rana jestem zmeczony senny i smutny i ciagle przez 24/h mysle co mi dolega i wmawiam sobie choroby psychiczne albo fizyczne odkad zaprzestalem tez picia alkoholu co sprawialo mi rozluznienie i lepsze samopoczucie? Tzw nakrecam sobie choroby i ciagle mysle

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pan na konsultację do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pana dolegliwości i odpowiednio do tego zaproponować leczenie.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.