Derealizacja i stres u 31-letniej osoby

Witam Od kilku lat cierpię na derealizacje (uczucie bycia w kapsule, uposledzone docieranie bodzcow) oraz depersonalizacje (np obcosc glosu). Jak mogę z tym walczyć ? Ostatnio pod wplywem stresu stan ten nasilil sie. Proszę o pomoc

Dzień dobry,

Pozostaje Pani udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zaproponować odpowiednie leczenie.