Derealizacja jako wynik silnego stresu

Mam pytanie dostałem bardzo silnego stresu po imprezie, który już ustąpił i dostałem zaburzenie psychiczne jako derealizacja depersonalizacja ale tez juz ustąpiło, lecz mam problem nie wiem co sie stało ale kobiety mnie nie podniecaja,jak patrze na kobiete to nic nie czuje żadnego podniecenia, jakbym nie był gejem i bym patrzył na faceta to teraz tak czuje do kobiet co sie stało dlaczego ? Chciałbym uzyskac jakąś odpowiedz, co to moze byc? Np jakby kobieta sie rozebrala to tez nic nie czuje

Dzień dobry,

Najlepiej jak osobiście skonsultuje się Pan z lekarzem psychiatrą i/lub psychoterapeutą, np,: w PZP.