Derealizacja, schizofrenia i hipochondria w jednym

Witam.Jaka to nerwica jak czlowiek boi sie swoich objawów ze cos mu sie stanie i np w internecie szuka chorób i wmawia sobie ze ma raka,urazy głowy,schizoferemie wszystko conajgorsze? Do tego ma derealizacje raczej z lęku.Jaka to nerwica i jak ja leczyc?

Witam, najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta diagnostyczna u lekarza psychiatry, który dalej pokieruje Pana leczeniem w tym skieruje zapewne na psychoterapię. Proszę nie diagnozować się samemu tylko skorzystać z pomocy specjalisty. Pozdrawiam serdecznie.