Dexaven i Amoksiklav oraz wziewy z Pulmicortu na ostre zapalenie krtani

Witam. Zacznę może od tego że dzisiaj wróciłam z córką ze szpitala. Miała ostre zapalenie krtani dostawała Dexaven i Amoksiklav oraz wziewy z Pulmicortu. W szpitalu zgubiła apetyt z wesołego dziecka stała się rozdrażniona i płaczliwa, ciągle by spała. Już nie mam sił bo jak nie piła piersi w dzień teraz ciągle by wisiała. A dodam jeszcze że idą jej wszystkie 3 na raz. Czy to może być trauma bo już nie wiem co robić :(

Milena Lubowicz

Może to być jeszcze zachowanie córki związane z pobytem w szpitalu. Nie nazywałabym tego traumą, może to być działanie leków- dexaven powoduje, że dzieciaki są rozdrażnione i mają większy apatyt. Proszę poczekać kilka dni.
Pozdrawiam