Dezorganizacja czynności podstawowej wyniku badania EEG głowy

witam prosze o odczytania mego orzeczenia eeg glowy otóz;zapiso cechachnnieprawidlowychpodpostacją dezorganizacji czynności podstawowej w tylnych cztheta jest znacznie mniejsz ęściach mózgu.wporównaniu z poprzednimi liczbami fal oto muj emeilkasia -
ponad rok temu

Niestety nie udaje się odczytać całości opisu. Dlaczego zalecono EEG?
Jakie masz objawy?
Wynik EEG może wsakzywac na niewielkie zaburzenia
czynności bioelektrycznej mózgu.
Należy przedyskutować z Lekarzem, któy zalecił badanie.