Diagnostyka kostniaka w Polsce

Bratanicy 8 lat stwierdzili ze zdjecia Rtg i przy zatokach stwierdzili ze ma kostniaka .Jak to sie leczy? Potrzebny rezonans zeby stwierdzic zeby byla wiarygodnosc.Prosze o prodanie miejsca gdzie najlepiej sie tym zajma?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmianami w obrębie zatok u dzieci zajmują się laryngolodzy dziecięcy. Proszę zatem udać się do odpowiedniego specjalisty w Pani okolicy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.

Szanowna Pani lekarz kierujący przedstawi Pani alternatywy leczenia jak rownież moze przedstawić placówki które sie tym specjalizują ( z wykazy NFZ )