Zapytaj lekarza

1 , 0 3 2 , 0 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Diagnoza grzybicy penisa

Witam. zdiagnozowałem na swoim penisie grzybice. Stosuje preparat clotrimazolum. Schodząca skóra zniknęła a zaczerwienienie zmniejszyło się. Niestety nadal mam problem ze stulejką ( według mnie ) Problem wygląda tak, że podczas spoczynku jak i erekcji, udaje mi się ściągnąć cały napletek ale wędzidełko mnie zaczyna piec. Po chwili ból mija i pojawia się znów gdy chowam napletek. Czy to wina suchej skóry? Przed grzybicą nic mnie nie bolało. Jeżeli ból nie minie zamierzam iść do lekarza.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam, myślę, że należy udać sie do lekarza urologa i/lub dermatologa nie czekając aż ból minie. Należy wyjaśnić podejrzenie grzybicy, należy obejrzeć prącie pod kątem stulejki i krótkiego wędzidełka. Wydaje mi się, ze bez specjalistycznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u podanych powyżej specjalistów. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy