Diagnoza lęku utrwalonego

Witam. Nie zgadzam się z moją diagnozą-lęk utrwalony. Zrobiłam podstawowe badania i tylko TSH mam powyżej normy, a objawy nadczynności tarczycy. Czy lęk utrwalony jest dziedziczny? (moje rodzeństwo ma te same objawy) Dostałam beta bloker. Od tygodnia go biorę i jest świetnie, tylko parę razy dziennie czuję, że adrenalina rozerwie mi serce-takie mam wrażenie. Czuję kłucie i ból w okolicy serca i pod lewą pachą. Zazwyczaj czuję go wieczorem-gdy nie jestem w ruchu. Ale nie czuję już żadnego lęku.

Witam,
Lęk utrwalony nie jest diagnozą, a stwierdzeniem jego przewlekłej formy. Domyślam się , ze chodzi o zaburzenie leku ogólnego ? Objawy lekowe nie muszą przebiegać pod postacią "bania się czegoś" . Często przejawiają się zaburzeniami pracy serca czy nagłymi napadami stresu bez jasno określonej przyczyny.