Dieta dla 24-latka

mam lat 24 , zrost 180cm obwód w pasie 88cm chodzę na siłownię 4 dni w tygodniu w ćwiczę wszystkie grupy mięśniowe mój cel to utrzymać wagę 80kg i zrobić rzeźbę . moim problemem jest dieta ustalić w niej odpowiedni system kaloryczny jedzenie

Witam serdecznie ,
potrzebna jest Tobie dieta na rzeźbę i ewentualnie budowanie suchej masy mięsniowej.
Chętnie pomogę w ustaleniu takiej diety ponieważ powinna być ona indywidualnie dopasowana do pacjenta.W razie chęci proszę o kontakt prywatnie.
Pozdrawiam,
Ania Zientalska
kontakt:
anna_zientalska@op.pl
www.euforiasalon.com.pl

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Takie diety ustala się indywidualnie do pacjenta, konieczna będzie również analiza segmentowa tkanki mięsniowej i rozmieszczenie w organizmie. Proszę się udać do dietetyka moze być równiez dietetyk sportowy.