Dieta dla osoby po wylewie

dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć, jaką dietę, albo jak powinnem się odżywiać, aby zrzucić zbędne kilogramy. Przez wylew i kłopoty z sercem odpadają ciężkie ćwiczenia fizyczne. Mam 53 lata, Pozdrawiam

Mgr Klaudia Wita Dietetyka

Witam,
Niestety mam za mało danych żeby doradzić Panu cokolwiek. Odchudzanie nie wymaga ciężkich ćwiczeń fizycznych, lekarz powinien zdecydować jaka forma ruchu jest dozwolona np. spacery lub basen.
Proponuję wizytę u dietetyka (lub ewentualnie konsultację online) który przeprowadzi dokładny wywiad, uwzględni wyniki badań, przyjmowane leki itd, i na tej podstawie przedstawi Panu dokładne zalecenia.
Jeżeli byłby Pan zainteresowany to zapraszam na moją stronę www.gabinet-dietetyczny.com/online.html (prowadzę gabinet w Rybniku woj. śląskie ale jest też możliwa współpraca przez internet). e-mail: klaudia.raczkowska@gmail.com
Pozdrawiam serdecznie