Dieta Dukana raz jeszcze

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEŹ. MAM JESZCZE PYTANIE: W MOJEJ DIECIE MAM TAKIE COŚ JAK DWIE UCZTY W TYGODNIU, GDZIE MOGĘ ZJEŚĆ POSIŁEK NIEDOZOWOLONY PRZEZ OKRES TRWANIA CAŁEJ DIETY, ŻEBY ZRÓWNOWAŻYĆ NIEDOBORY POWINNAM JEŚĆ WTEDY COŚ SŁODKIEGO, JAK CZEKOLADA, CZY RACZEJ OWOCE?
ponad rok temu

Witam!

Produkty o bardzo wysokiej wartości odżywczej to:
- nasiona, orzechy, pestki,
- suszone owoce (mają o wiele większą zawartość składników mineralnych i witamin, niż tradycyjne owoce, lecz są bardziej kaloryczne, ok. 350-400 kcal/100 g).

Myślę więc, że mogłaby Pani włączyć je do swojej diety.

Czekolada (proszek kakao) jest z kolei dobrym źródłem magnezu.

Pozdrawiam