Dieta przy lambliozie

witam,stwierdzono u mnie lamblie.mam już leki ale nie wiem jak mam się odżywiać by się ich pozbyć.jaką dietę stosować-co jeść a czego nie jeść.proszę o dokładne wytyczne,dziękuję i pozdrawiam

Małgorzata Panek

Wskazane jest ograniczanie węglowodanów w diecie, gdyż stanowią one pożywienie pasożytów, czyli należy przede wszystkim ograniczyć słodycze i węglowodany proste typu cukier, miód w diecie. Proszę pamiętać o wizycie kontrolnej.
Pozdrawiam