Dieta redukcyjna dla młodej osoby

Witam . Mam problem . Waże 96,5 kg na 1 , 64 wzrostu . :c Mogłabym prosić o jakąś diete ? : /

Dzień dobry,
dieta, aby była skuteczna musi być dopasowana indywidualnie, niestety oprócz masy ciała i kg, nie wiem o Pani nic. Do ułożenia diety niezbędne jest przeprowadzenie obszernego wywiadu zdrowotnego i żywieniowego i dopiero na jego podstawie może zostać ustalona dieta, która będzie dopasowana również do trybu dnia, pracy, szkoły itp. Jeśli Pani chce bym ułożyła Pani dietę proszę się ze mną skontaktować poprzez moją poradnię www.dietea.pl/dieta-on-line
Pozdrawiam