Dlaczego nie dostałam odpowiedzi na list?

Szanowni Państwo, około miesiąca temu napisałam do Państwa w sprawie mojego synka. Około 2 tygodni temu napisałam krótko do Państwa znowu, opisując tylko jeden aspekt, który pojawił się w międzyczasie. Na to ostatnie zapytanie otrzymałam odpowiedź. Pierwszy "list" pozostał bez odpowiedzi. Prosiłabym o wyjaśnienie jakimi kryteriami kierują się Państwo przy selekcji "listów", komu Państwo odpowiadają, a komu nie. Czy słuszne jest moje spostrzeżenie, że "listy" krótkie otrzymują odpowiedź, a "listy" długie i złożone nie.

Pozdrawiam

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam!

Przykro mi, że musiała Pani czekać także na tę odpowiedź, a na jedno zapytanie w ogóle nie było odpowiedzi. Każdy z ekspertów dokonuje wyboru pytań na które odpowiada w sposób dowolny, czasem losowy. W swoim imieniu przepraszam za taką sytuację i zapewniam Panią, że nie kieruję się w wyborze listów ich długością. Otóż każdy z ekspertów odpowiada na pytania odpowiadający jego dziedzinie i doświadczeniu zawodowemu. Na dodatek jest nas garstka, a pytań całe mnóstwo.

Pozostaje mi jeszcze raz powiedzieć przepraszam i liczyć, że nie zrezygnuje Pani z lektury naszej strony internetowej.

Pozdrawiam

Oligofrenopedagog, wykładowca na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy