Dlaczego 1,5-roczny syn nagle zaczął utykać na nogę?

Witam . Nasz 1.5roczny syn z dnia na dzień zaczął utylac na nogę co trwa jak narazie drugi dzień. Gdy chodzi widać że ta stopę kieruje do środka . Byliśmy z nim u chirurga dziecięcego ale ten po poruszaniu noga we wszystkich kierunkach stwierdził że wszystko jest ok bo dziecko nie wykazuje żadnej reakcji bolowej. Kazał obserwować. Dodam że dziecko nie miało infekcji w ostatnim czasie. Nie wiem czy czekać i obserwować czy może dawać ewentualnie coś przeciwzapalnego dziecku jeżeli miałoby być to zapalenie stawu biodrowego . Prosze o radę.

Szanowna Pani, proszę obserwować. W razie pogorszenia lub braku poprawy proszę ponownie udać się do lekarza