Dlaczego 5-letnie dziecko nie korzysta z toalety?

Witam jestem rodzicem 5 letniego chłopca który od około dwóch lat robi kupe w majtki i nie chce siadać na ubikacje nie wiemy jak z tym problemem sobie poradzić byliśmy na badaniach i wyszło że wszystko jest dobrze syn od września ma iść do przedszkola i nie wiemy co dalej robić jak sobie poradzić żeby synek zaczął załatwiać potrzeby na kibelek

Szanowny Panie ale jakie badania zostały wykonane? Potrzebna jest konsultacja z psychologiem