Dlaczego 6-letnie dziecko nie chce samo spać?

Mój 6 letni syn, od 6 lat regularnie co noc budzi się o 12-1 w nocy i przychodzi do nas do lozka. Jeszcze nie przespał pełnej nocy w swoim łóżku. A ja jestem wykończona, bo już na głowie staje żeby miał bezpieczne i miłe miejsce do zasypiania

witam to wymaga cierpliwości i dużo pracy z Pani strony aby nauczyć dziecko aby spało samo