Dlaczego 6-miesięczny syn nie przewraca się sam na brzuch?

Mam syna który niedługo kończy 6 miesięcy i gdzy leży na plecach nie przewraca sie sam na brzuch i odwrotnie z brzucha na plecy i jeszcze jak leży na brzuchu to nie prostuje rąk. Czy mam się tym martwić i czy iść z nim do neurologa

Szanowna Pani, każde dziecko rozwija się indywidualnie. Proszę stymulować dziecko do przewracania. Pozdrawiam