Dlaczego 8 miesięczna córeczka budzi się w nocy co godzinę?

Mam ośmiomiesięczną córeczkę, która w nocy budzi się co godzinę. Karmię córeczkę piersią przez nakładkę, smoczka nie ssie. 2 ząbki już ma, herbatek ani soczków nie chce pić. Próbowałam z butelki z sylikonowym smoczkiem, kubek nie kapek i nic, tylko pierś. Chciałam nauczyć też mleczka modyfikowanego, nie chce nawet ruszyć. W dzień je obiadki i deserki. Kaszki też nie chce, ani kleiku.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Proszę przede wszystkim skonsultować się z pediatrą lub w poradni laktacyjnej, kiedy można odstawić karmienie piersią by jak najskuteczniej odstawić dziecko od piersi. Pobudki co godzinę mogą być spowodowane zaspokojeniem głodu, a może być tak, że ma Pani mało pokarmu i stąd te częste pobudki.

Proszę uczyć dziecko pić soczki i herbatki np. łyżeczką lub konsekwentnie wprowadzać kubek lub kubek niekapek.

Pozdrawiam