Dlaczego akcja serca przyspiesza?

witam mam pytanie od czego moze mi się cos takiego dziać jak dziwne bicie serca co jakiś czas .uczucie przeskakiwania szybszego bicia . Jezeli chodzi o wyniki mam wszystkie go robione krew morfologia tarczyca cukier itp wszystko ok do tego ekg echo serca i też holter 24. nic nie wyszlo , Jeżeli mam od czucie tego dziwnego bicia to nic mi przy tym nie jest , tylko strach bo boje się ze cos zlego się dzieje. A jeżeli chodzi o cisnienie też mam dobre .

Witam, opisane objawy wymagają konsultacji lekarza rodzinnego.

Czy było wykonane badanie TSH.

Nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać się na konsultację do psychiatry celem potwierdzenia lub wykluczenia zaburzeń lękowych depresyjnych które również mogą dawać opisane przez Panią objawy.

Pozdrawiam