Dlaczego anty-TPO jest podwyższone?

Witam mam pytanie od 6 lat mam podniesione anty tpo na ta chwie maja one wynik 600 tpo robikam tez przez ten okres tylu lat badania tsh ft3 ft4 wszystko mam w normie wyniki sa ok na ta chwike tez badanis sa w normie usg tarczycy tez mam wporzadku jedynie co to mam powiekszony prawy plat tarczycy moje pytanie brzmi z kad mam te przeciw ciala takir wysokie a zaznaczam ze one mi rosną a badania które robiła i powtarzam co jakis czas wzgledem tarczyczy sa w normie wiec o co chodzi dziekuje za odpowiedz

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Same podwyższone przeciwciała nie świadczą o chorobie Radziłbym regularna kontrolę TSH oraz poziomów fT3 i fT4.