Dlaczego aż do tej pory nie mam jeszcze okresu?

8 i 9 lipca wspolzylam z partnerem 12 lipca mualam dni plodne. 25 lipca powinnam dostac miesiaczki ale do tej pory nie dostalam. 19 lipca niekismy wypadek samochodowy plus vardzo stresujaca sytuacja w pracy. Zrobilam dwa testy ciazowe i oba sa negatywne.

szanowna Pani całkiem możliwe że w wyniku wspomnianej sytuacji stresowej doszło do zaburzenia miesiączkowania