Dlaczego aż od 3 miesięcy nie mam okresu?

Witam! Kochalam się z chłopakiem w prezerwatywie i nie doszedł we mnie. Później miałam okres. I od tamtej pory prawie 3 miesiące (2,5) nie mam okresu. Po mojej ostatniej miesiączce nie doszło do stosunku jedynie jakieś typowe pieszczoty dla petting. Robiłam z chłopakiem test ciążowy i wyszedł negatywny. Przypuszczam czynniki związane z być może zmiana miasta, nowej pracy, stesu związanego z szukaniem, podróży zagranicznej do innej strefy czasowej którą odbylismy. To musi być coś na tle hormonów. Proszę jednak o jakąś radę dla spokoju ducha.

szanowna Pani najpewniej wynika to z powodów jakie Pani wymieniła aczkolwiek proponowałbym wizytę u ginekologa