Dlaczego bardzo bolą mnie stopy w wieku 25 lat?

Witam, mam problem z ogromnym bólem stóp. Dużo chodzę ok 9/10 km dziennie dodatkowo biegam i ćwiczę. Zawsze gdy bolały mnie stopy kąpiel i okłady pomagały, rano znowu stopy były w formie. Jednak od ponad tygodnia, stopy nie regeneruja się. Bolą mnie pięty, obwód nad nimi i przy kostkach. Warto zrobić jakieś badania czy wystarcza leki przeciwzapalne?

witam dobrze by było udać się do ortopedy, aczkolwiek zapewne są to zmiany przeciążeniowe