Dlaczego bez leków nie dostaje okresu?

w listopadzie ominoł mnie okres mialam miec 28 lis dostalam 31.12.13,poszlam do lekarza bo myslałam ze to ciaża.dostalam luteine na wywolanie okresu.od tamtej pory by dostac musze brac ten lek...mam tylko 24 lata wiec mysle ze powinnam miec regularny okres a nie za pomoca lekow.jaka moze byc przyczyna tego ze bez lekow nie mam okresu?w listopadzie lekarz mi mowil ze to moze byc przyczyna wstrzasu poniewarz w tym czasie upadlam z drabiny i uderzylam glowa w róg stołu.ale co ma glowa do(...)

Zalecałbym wykonanie badan hormonalnych w celu ustalenia przyczyny zaburzeń. Proszę zgłosić się do lekarza