Dlaczego bolą i pieką mnie oczy?

Od półtorej miesiąca cierpię na zaczerwienione oczy, pieczenie i ból. Teraz ból dotkliwie promieniuje do głowy. Byłam u trzech okulistów. Nikt mi nie jest w stanie pomóc. Krople sterydowe, antybakteryjne i nawilżające przynoszą tymczasowa ulgę. Nie mogę nosić już soczewek ani się malować. Dodam, że w ubiegłym roku przyjęłam dwa razy jod celem wyleczenia Gravesa Basedowa. Tk głowy wyszło ok. Co dalej robić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wskazana jest ponowna konsultacja okulistyczna. Być może konieczne będzie wykonanie wymazów bakteriologicznych.