Dlaczego boli mnie głowa w okolicy ciemieniowej?

Witam. Mam 26 lat. Od pewnego czasu a raczej od kilku miesięcy mam silne kłujące bóle głowy w okolicy kości ciemieniowej. Są tak mocne, że potrafią mnie wybudzić ze snu. Bóle trwają zaledwie 2 sekundy i bywa tak że tych napadów jest kilka w ciągu dnia a jest tak że jeden. Przed każdym bólem jestem w panice, że podczas ataku się przewrócę. Chodziłam do lekarzy, ale za każdym razem słyszałam że nie wiadomo skąd te bóle. Jestem już załamana. Proszę o poradę.

ja niestety również nie potrafię pomóc, szkoda że nie napisała Pani jakie badania zostały wykonane