Dlaczego boli mnie podbrzusze w 37 tygodniu ciąży?

Witam, Jestem w 37 tygodniu ciąży, od rana mam bóle podbrzusza z lewej strony. Ból klujacy, nie raz jestem zgięta w pół z bólu, ciężko też nie raz zrobić krok. W dodatku boli mnie głowa i ciśnienie mam 141/70 puls 79. Czy jest się czym martwić czy to normalne na tym etapie ciąży. Z góry dziękuję za odpowiedź.

szanowna Pani przez internet nie poznam przyczyny bólu brzucha, jeśli objaw Panią niepokoi to proszę udać się do ginekologa