Dlaczego boli mnie ręka?

Witam. Szukam pomocy bo już sama nie wiem gdzie z tym iść. Mam wiele różnych dolegliwości ale głównie nie daje mi spokoju ból ręki od ponad roku. Kardiolog wykluczył żeby to było od serca. Ortopeda zrobił przeswietlenie zarówno ręki jak i wszystkich odcinków kręgosłupa, dopller tętnic szyjnych, usg nadgarstka jak i emg i oczywiście nic. A ręką nadal boli. Mam niby gęgliona na zewnętrznej stronie dłoni ale czy to byłby powód żeby cała ręką bolała? Gdzie z tym jeszcze iść. Dodam że u neurologa też byłam. Co mam robić?

szanowna Pani zalecałbym usunięcie gangliona i dopiero potem wdrożyć dalszą diagnostykę jeśli objawy nie miną