Dlaczego boli mnie ręka po oddaniu krwi?

Trzy tygodnie temu po raz drugi w życiu oddałam krew. Nadal odczuwam ból w zgięciu ręki tak jakby bolała mnie żyła. Boli tylko wtedy gdy prostuje rękę lub naciskam na miejsce przekłucia. Czy to normalne że ręka boli po tak długim czasie?

witam, możliwe że doszło do zwłóknienia w miejscu ukłucia co może powodować dolegliwości bólowe