Dlaczego cały czas mam niskie ciśnienie i wysoki puls?

Dzień dobry mam pytanie dlaczego cały czas mam niskie ciśnienie np 101/62 A puls wysoki ponad 80 zawsze.Co może być tego przyczyna i jakie badania należy wykonać.

Szanowna Pani ciśnienie nie jest złe. Być może tak po prostu Pani ma. Jeżeli nie towarzyszą temu objawy to nie ma potrzeby wykonywania głębszej diagnostyki. Pozdrawiam