Dlaczego chłopak znudził się seksem ze mną?

Witam, proszę o pomoc. Jestem z moim chłopakiem od trzech lat. Mam 20 lat, on 24. Od 1.5 roku stracil ochote na seks, próbowałam wszystkiego, seksownej bielizny, zabaw, sprosnych sms'ow . Ale nic nie pomaga... Jest oschly dla mnie, kiedy wypije ma ochote na seks, ale na koncu i tak nic z tego nie wychodzi.. zaspokaja sie sam. Mowilam mu nie raz jak sie z tym czuje i ze boli mnie to jak zachowuje sie wobec mnie. Ale mówi ze on sie nie zmusi do seksu.. proponowalam mu wizyte u seksuologa, ale powiedzial ze nie chce mówić o takich sprawach obcej osobie, proponowalam tabletki, herbaty powiedział ze nie chce sie faszerowac czyms co nie zaskutkuje.. nie wiem co mam robic.. pisał wiele razy z jakimiś "koleżankami" ale mowil ze moge mu ufać.. kocham go, ale jestem juz bezsilna. Czuje, ze caly czas sie ponizam przed nim tym, ze próbuje go namowic na seks. Nie wiem co mam robić. Seks z jego inicjatywy wyszedł tylko kilka razy na samym poczatku zwiazku, teraz co chwile ma wymowke: ból głowy, zęba, czy zmeczenie nawet wtedy gdy ma wolne od pracy ma wymowke. Może zwyczajnie sie mu znudzilam..

Szanowna Pani, proponuję poważną rozmowę z chłopakiem, być może nie czuje już tego co kiedyś