Dlaczego cierpię przez powracające infekcje intymne?

Witam. Od kilku długich lat cierpię przez powracające infekcje intymne. Od 3 lat jestem w związku i uprawiam z tym partnerem sex. Najpewniej jedną z przyczyn nawrotow infekcji jest partner. Zaczynam kurację gynalginem dopochwowo, co może stosować partner jakieś kremy czy coś żeby nie przenosił na mnie grzybów które powodują infekcje ? Z góry dziekuje za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Żeby określić przyczynę i dalsze postępowanie profilaktyczno-lecznicze należałoby postawić dokładne rozpoznanie i zidentyfikować patogen odpowiedzialny za zakażenie. W tym celu najlepiej jeśli uda się pani do lekarza ginekologa.