Dlaczego często boli mnie podbrzusze?

Dzień dobry mam ważne dla mnie pytanie. Mam18 lat I często boli mnie brzuch,podbrzusze,kręgosłup i mam uderzenia goraca oraz mdłości,i czasem wymiotuje byłam u lekarza lecz przepisał mi leki które są tylko na układ pokarmowy a jak zrobiła mi usg to nie mogłam nic zobaczyć a doktor poszła rozmawiać z innymi lekarzami i nie chciała nic powiedzieć kazała brać mi leki przez 6 tygodni i wrócić później aby zrobić badania a jeśli to nie pomoże wysłać mnie do szpitala aby zrobić gastroskopie i być podłączonym pod kroplowke nie wiem czemu tak jest nie wiem nic wiem ze jak mnie doktor badała to kilka razy dotykała na jajniki I badała miednice jak również zapytała się czy mnie nie boli tu często choć powiedziałam ze czasami tak jest i ból promieniuje a ostatnio boli mnie kregoslup. Dostałam leki kazała wykupić i po 6 tyg przyjść a nawet nie dowiedziałam się co mi jest jak również co jest przyczyną i jak to powstało. Nie dowiedziałam się niczego nawet po usg a robiłam testy 2 i wyszły pozytywne mówiłam to lekarzowi ale też mi nic nie odpowiedział. Proszę o jakąś pomoc bo juz naprawdę nie wiem co mam zrobić :(

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej będzie uzyskać informację o swoim stanie zdrowia od lekarzy prowadzących. Jeśli została postawiona diagnoza mają obowiązek przekazać Pani informację o Pani stanie zdrowia.