Dlaczego czuję ból brzucha po prawej stronie?

Dzien dobry.Pisze do panstwa,poniewaz zaczolem sie nie co niepokoic o swoje zdrowie. Acz kolwiek ,od jakies miesiaca odczowam bol po prawej stronie brzucha pod zebrami,bol ustaje I nasila sie, nie jest on silny acz kolwiek jak zakuje to poczuje. Gdy dotykam reka mojego brzucha prawa strona jak by jelita bylo jak by grubsze opuchniete,nigdy tak nie mialem,gdy to dotkne nacisne nie czuje bolu ani nic. Bylem w szpitalu,dwa razy badali mi krew wszystko oki, badania USG rowniez okey... nie wiem czy mam sie martwic czy nie ...co to moze byc ? Prosze o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli badania ma pan prawidłowe (mam tu na myśli głównie: ALT, AST, GGTP, bilirubinę całkowitą i bezpośrednią, morfologię krwi z rozmazem, INR), był pan hospitalizowany i wg lekarza nie wymaga pan dalszej diagnostyki i leczenia to ciężko z tym polemizować w tym miejscu. Do rozważenia wykonanie gastroskopii. Czasem niespecyficzne bóle brzucha mogą być spowodowane również nieprawidłową dietą (błędy dietetyczne).